top of page
Yoga  
95% praxe, 5% teorie
Stačí 30 min. denně..
Dítě ' s Pose

Děkujeme za odeslání!

Ebook zdarma - základní informace

za like na fcb a registraci do kursu

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

  Jóga s Petrou

  • Jógu učím srozumitelně, logicky, intuitivně a studentům to prospívá.  Důležitá je hlavně pravidelná praxe a správná technika pozic. 

  • Pro muže i pro ženy! Benefitem pravidelné praxe je štíhlé vzpřímené tělo a zlepšená koncentrace, která se plynule přenáší  do běžného života. Brzy pocítíte a doslova uvidíte fyzické změny na svém těle (změní se tvar vašich nohou (pokud máte nohy do O nebo do X), změní se tvar vašich chodidel (propadlé klenby chodidel), vyrýsuje a protáhne se vám pas a vybudují se vám dlouhé štíhlé svaly

  • Jak se vhodně obléct a chovat na lekci: 

  • Na lekci je lepší nosit přiléhavější oblečení. Půl hodiny před lekcí, během cvičení a těsně po lekci se nedoporučuje jíst ani pít. Dlouhé vlasy je vhodné sepnout do pevného culíku. Cvičíme bosí. Mobilní telefon nechte během lekce v šatně a vypněte zvonění. Sundejte z rukou prstýnky a náramky, z krku sundejte řetízky s přívěsky (cvičíme i v předklonech a zuby jsou drahé). Jakmile vkročíte do sálu a usadíte se na podložku, zaujměte příjemnou relaxační pozici. Proveďte hluboký nádech a výdech. Odpojte se od pracovních starostí a neklidných myšlenek. Pak budete mentálně i fyzicky připraveni ponořit se co nejhlouběji do jógového cvičení.

  

Jeden válečník
bottom of page